OBUKE ZA STUDENTE FON-A

Drage kolege,

Kompanija Generali Osiguranje Srbija a.d.o. organizuje besplatne obuke za student FON-a. Pravo prijave imaju svi student koji su zainteresovani za teme Izuzetnost u poslu i Asertivna komunikacija.

Termini i opis treninga se nalaze u nastavku.

Termini treninga:

• 01.04.  18:15-20:15 Korak dalje – izuzetnost u poslu (prvi deo treninga)
  • 02.04.  18:15-19:30 Korak dalje (drugi deo treninga)
  • 09.04.  18:00-20:00 Asertivna komunikacija

Cilj treninga Korak dalje – Izuzetnost u poslu jeste da studenti savladaju alate i tehnike koje će im obezbediti, ne samo da ostvare, već i da prevaziđu svoje rezultate. S te strane, obuka će pomoći svakom pojedincu da definiše svoje potencijale za poslovni razvoj, kao i da kreira precizan plan kako da te potencijale ostvari.

Cilj treninga Asertivna komunikacija jeste da studenti ovladaju strategijama koje omogućavaju da u životu lakše grade kvalitetnije porodične, prijateljske i poslovne odnose. Asertivna komunikacija omogućava uspostavljanje odnosa sa sobom i drugima na kvalitetan način uz poštovanje svih aktera u tom procesu.

Maksimalan broj polaznika treninga je 18, a student se mogu prijaviti za treninge putem linkova:

Prijave su otvorene do 30.03.2021. do 12:00h.