PSIHOLOGIJA: REZULTATI ISPITA

Poštovane kolege,

OVDE možete pogledati broj poena koji ste ostvarili na II kolokvijumu/završnom ispitu, kao i predlog ocena. Rezultati su sortirani po broju indeksa.

Uvid u radove će biti organizovan putem Teams platforme u četvrtak, 28.01.2021. godine, u 12 časova.

Predložene ocene će biti upisane na e-student platformu. Upis ocena u indeks neće biti organizovan zbog nepovoljnih epidemioloških uslova.

Ukoliko student nije zadovoljan predloženom ocenom i ne želi da ocenu upišemo u sistem, potrebno je da pošalje mejl profesorki Kovačević (ivana.kovacevic@fon.bg.ac.rs) do 28.01.2021, do 15h.

Studenti koji ispit nisu položili u ovom roku, ili nisu zadovoljni predloženom ocenom, u sledećem roku mogu polagati samo drugi deo gradiva ili ceo ispit (prvi + drugi deo), uz korišćenje knjige.

Studenti starijih generacija, koji su zadovoljni ostvarenim rezultatima, potrebno je da obaveste predmetnog asistenta (ivana.kuzet@fon.bg.ac.rs) ukoliko imaju dodatne poene (sa kolokvijuma ili aktivnosti) koje su ostvarili prethodnih godina, kako bi dobili konačan predlog ocene.

Ukoliko uočite neki propust u broju poena sa prvog kolokvijuma ili aktivnosti, obratite se predmetnom asistentu.

Srdačan pozdrav,

Ivana Kovačević i Ivana Kužet